Superbet Kod Promocyjny

Obecnie możemy zauważyć, że jest naprawdę mnóstwo nowych firm bukmacherskich, które naprawdę solidnie radzą sobie z przejmowaniem rynku. Powstają nowe firmy, otrzymujące pozwolenia ministerstwa finansów. Część z takich serwisów zaczyna działać nawet wtedy, kiedy nie wszystko jest u nich dopięte na ostatni guzik i tak wygląda sprawa z Superbet – jest to nowy bukmacher, który jednak nie otworzył jeszcze swojego serwisu internetowego.


Jest to dosyć niewygodne dla nowoczesnego gracza, dlatego na pewno SuperBet traci przez to część klientów. Jednak trzeba zaznaczyć, że osoby odpowiedzialne za firmę postanowiły, że taki stan rzeczy niedługo będzie zmieniony.
Mimo tego, że zakłady można stawiać tylko poprzez punkty stacjonarne, to nie znaczy, że strona internetowa stoi pusta, albo że nie istnieje.


Promocje na stronie Superbet

Wchodząc na ich stronę internetową możesz zauważyć, że jest tam wiele ciekawych promocji, które możesz wykorzystać. Warto jest zwrócić uwagę na fakt, że strona daje nam możliwość stworzenia kuponu, który jednak zarejestrować będziemy mogli wyłącznie w stacjonarnej placówce. Warto jest zwrócić uwagę także na promocje – część graczy może być przyzwyczajona do tego, że są realizowane przez Internet, natomiast w przypadku Superbet sprawa ma się inaczej. Jest to irytujące i na pewno odstraszy część graczy, ale z drugiej strony należy pamiętać, że jest to stosunkowo młoda firma na polskim rynku.

Specjalne zakłady

Przeglądając listę dostępnych zakładów możemy znaleźć takie, które zostały wyróżnione. Tak zwane „Zakłady Specjalne” są w stanie dać ci dodatkowe korzyści z wygranej. Na stronie bukmachera są one oznaczone gwiazdką. Jeśli więc na taki natrafisz, będziesz w stanie zrealizować dodatkowe promocje. Możesz w ten sposób typować dodatkowe zdarzenia, na przykład zdobywców bramek, kartki, czy też liczbę rzutów rożnych. Ale dodatkowo takie zakłady to również okazja do skorzystania z innych promocji.


Jedną z nich jest na przykład „Super Mecz”. Jest to po prostu normalny zakład bukmacherski, który ma wyższy kurs. Zazwyczaj jest to widoczne na pierwszy rzut oka. W ofercie standardowej będzie on znacznie mniejszy. Taki zestaw jest dobierany każdego dnia, dlatego warto jest na bieżąco przeglądać informacje. Warto jest również wiedzieć o tym, że u SuperBet możemy łączyć ten bonus również z ofertą „Super Extra” o której możesz przeczytać poniżej.


Jeśli natrafisz na Super Extra, możesz się spodziewać tego, że kurs będzie naprawdę wysoki. Jednak żeby skorzystać z takich rzutów, musisz mieć sześć wydarzeń na kuponie – z czego jedno musi być wydarzeniem super extra, a inne mogą być dowolnymi wydarzeniami. Każde wydarzenie musi mieć minimalny kurs 1.10. Istnieje również opcja dodania dodatkowych wydarzeń – jeśli spełnisz powyższe warunki, już nic cię nie zatrzymuje do dodania kolejnych wydarzeń po stawce 1.10.


Na pewno jedną z atrakcyjniejszych ofert jest „Super Bonu”. Jest to po prostu zwielokrotnienie wyniku, jeśli obstawiasz wiele wydarzeń. I tak za sześć zdarzeń nasza wygrana zwiększa się o pięć procent. Niewiele? Warto jest sprawdzić na dalsze elementy tabeli, ponieważ bukmacher pozwala na uzyskanie promocji nawet przy 35 zdarzeniach. Zazwyczaj nie zdarzają się aż takie zakłady, ale jeśli ktoś chciałby zaryzykować, to dostałby sto pięćdziesiąt procent więcej.
Super 6

Kolejna ciekawa promocja nosi nazwę „Super 6”. Jest ona bardzo prosta – bukmacher daje ci możliwość obstawienia sześciu meczy, których kursy są równe i wynoszą 2.80. Musisz jedynie wybrać, czy dane zdarzenie będzie wygrane przez gospodarzy, będzie remis, a może gospodarze przegrają?
Co w przypadku, kiedy trafimy wszystkie sześć typów? Wtedy czeka nas niesamowita nagroda, ponieważ kursy zwiększają się do 500.

Bardzo istotne jest to, że minimalna stawka dla tej promocji, to jedynie jeden złoty. Właśnie dlatego jesteś w stanie potencjalnie naprawdę wiele wygrać, jeśli tylko poradzisz sobie z wytypowaniem odpowiednich wydarzeń, ale również możesz tutaj testować swoje ciekawe strategie i sprawdzać, gdzie ci się gra najlepiej – w końcu jeden złoty to naprawdę niewiele, a możesz przetestować bukmachera.


Zabezpieczenie przed przegranymi meczami

A co jeśli zagrałeś bardzo ryzykownie, na przykład na 11 wydarzeń, i jedno było nietrafione? Jeśli jesteś tak dobrym typerem, któremu zdarzyło się potknięcie, warto jest pamiętać o tym, że w SuperBet nie musisz wszystkiego trafić dlatego, że istnieje tutaj opcja zwracania nieudanych zakładów. Warunków jest oczywiście sporo, później trzeba będzie troszkę podziałać, żeby takie pieniądze móc na przykład wypłacić, jednak jako dodatkowa promocja, takie zabezpieczenie na pewno okaże się trafione. Na czym to konkretnie polega?
Jeśli z minimum 11 zdarzeń tylko jedno ci się nie trafi, to możesz dostać zwroty. Na twoje konto zostanie wypłacone 10 procent wysokości wygranej uzyskanej z trafionych meczów. A więc jest to bardzo dobra nagroda pocieszenia.

Nowości ze świata bukmacherów

Jeśli potrzebujesz sprawdzonego miejsca, które będzie w stanie dać ci wszelkie informacje na temat najnowszych zakładów bukmacherskich, to warto jest wejść na stronę internetową bukbonus.pl, gdzie znajdziesz najświeższe informacje.
Tam na pewno pojawi się również komunikat o tym, czy SuperBet stworzył w końcu swój własny serwis internetowy, dlatego jeśli jesteś fanem tej firmy, warto jest skorzystać z tego typu możliwości. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że nie ominie cię żadna nowość i będziesz w stanie efektywnie wykorzystać wszelkie nadarzające się okazje, żeby jeszcze sprawniej grać.

Autor: legalnibukmacherzywpolsce.pl

Opublikowano: 30.12.2020