Superbet Kod Bonusowy VIP

5

Oferta

4.0/10

Kursy bukmacherskie

5.5/10

Bonusy i promocje

4.5/10

Obsługa klienta i metody płatności

6.0/10

Mobile

5.0/10

Wady

  • Brak możliwośći obstawiania zakładów przez internet
  • Słaba oferta
  • Słabe bonusy

Marka Superbet to rumuński bukmacher, założony w 2009 roku, który od niedawna rozpoczął swoją działalność na terenie Polski, otwierając 48 punktów stacjonarnych. Pomimo, że bukmacher ma w planach oferowanie zakładów online, to na chwilę obecną w naszym kraju działają tylko i wyłącznie punkty stacjonarne. Tak więc serfując po stronie, wszystkie promocje i zakłady dotyczą tylko i wyłącznie oferty z punktów naziemnych. Mówiąc bardziej zwięźle, na stronie bukmachera nie ma opcji rejestracji i utworzenia konta gracza. Przyznam, szczerze, że bukmacher prowadzi dość dziwną politykę , będąc legalnym bukmacherem, posiadającym zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce, wciąż nie daje graczom dostępu do oferty online… Jak zaznaczają sami właściciele firmy, taki stan rzeczy, niebawem powinien ulec zmianie. Pytanie tylko, ile jeszcze szefowie superbet każą na siebie czekać typerom, oraz czy przy tak mocno rozwiniętym rynku Polskich – Legalnych zakładów bukmacherskich, jest w ogóle sens czekać na Superbet online…Czy wkrótce też pojawi się Superbet Kod Bonusowy VIP?

1. Superbet Oferta

Jak zostało napisane na samym początku tekstu, Superbet nie oferuje swoim klientom możliwości typowania zakładów przez internet, a jedynie w punktach stacjonarnych. W punktach naziemnych obstawiać możemy zakłady na piłkę nożną, tenis, hokej, koszykówkę, siatkówkę, baseball, futsal, oraz sporty wirtualne, oraz zakłady na żywo. Jak widać nie ma tego za wiele…

Superbet zakłady specjalne

Superbet Zakłady Specjalne

2. Superbet Bonus

Ciężko prorokować, kiedy strona Superbet online ruszy i jaka będzie oferta bonusowa dla nowych graczy, którzy zarejestrują konto przez internet i czy w ogóle będzie. Póki co w punktach naziemnych, bukmacher oferuje swoim klientom 6 rodzajów promocji: Zakłady Specjalne, Super Szansa, Super Bonus, Super Mecz, Super Extra i Super 6. Niby wszystko tu takie super, ale nie jest tak do końca, Żadna ze wspomnianych oferta nie jest bonusem przy depozycie. Co więcej próżno szukać tutaj także premii bez depozytu.

3. Superbet Kod Promocyjny

Miejmy nadzieję, że z czasem obstawianie zakładów online w Superbet stanie się faktem i być może bukmacher przygotuje jakieś specjalne bonusy dla „graczy internetowych”. Być może w formularzu rejestracyjny pojawi się pole Superbet kod promocyjny, bądź też Superbet VIP kod bonusowy, dzięki któremu będziemy mieli okazję na skorzystanie z wyższej premii niż w standardzie. Jeżeli tylko tak się stanie z pewnością o tym napiszemy. Również postaramy się dla użytkowników naszego serwisu przygotować coś ponad standard w Superbet.

Superbet super bonus

Superbet super bonus w punktach stacjonarnych

4. Pomoc

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących gry w Superbet możemy porozmawiać na czacie. Konsultanci Superbet z chęcią odpowiedzą na nasze pytania. Oprócz czatu, do dyspozycji mamy formularz, dzięki któremu możemy wysłać zapytanie do supportu, a także w zakładce pomoc, znajdziemy automatyczne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytanie – dotyczące między innymi reklamacji, zakładów online, czy też konkretnej oferty.

5. Superbet Opinia – Podsumowanie

Ciężko podsumować i polecić markę, która w gruncie rzeczy nie jest jeszcze w pełni gotowym produktem. Oczywiście nie możemy zachęcić typerów do rejestracji na stronie bukmachera, bo ta najzwyczajniej w świecie na chwilę obecną jest po prostu nie możliwa. Superbet nie oferuje swoim klientom możliwość obstawiania zakładów przez internet, a jedynie typowanie zakładów sportowych z oferty w punktach stacjonarnych. Na szczęście istnieją o wiele lepsze alternatywy, niż Superbet. Mowa tu chociażby o Totolotku, LVBET oraz Fortunie. Trzy wspomniane marki to absolutny „TOP”, jeżeli chodzi o polskich legalnych bukmacherów. Znajdziemy tam bardzo rozbudowaną ofertę na zakłady, wysokie kursy, możliwość typowania na żywo, transmisje online, wersję mobilną zakładów, oraz co najważniejsze – bonusy. Specjalnie dla użytkowników naszego serwisu Fortuna, Totolotek, oraz LVBET, przygotowali ekskluzywne bonusy na start (wyższe niż w ofercie standardowej), oraz VIP bonusy bez depozytu. Na zachętę dodam, że rejestracja przy użyciu naszego linku i wpisaniu kodu promocyjnego w Totolotku wiąże się z bonusem bez depozytu o wartości 25 złotych. LVBET za samą rejestrację da nam darmowe 20 złotych na obstawianie. Z kolei w Fortunie nasi gracze mogą liczyć na 30 złotych za darmo na start.