STS vs Totolotek

Zarówno Totolotek jak i STS mogą się pochwalić renomą i ogromną popularnością na polskim rynku bukmacherskim. Jednak który z tych serwisów oferuje lepszą jakość usług? Gdzie możemy liczyć na wyższy bonus powitalny? Sprawdzamy dokładną ofertę obu serwisów i odpowiadamy na pytanie: Który bukmacher lepiej wypada w bezpośrednim pojedynku STS vs Totolotek?


Bonusy bez depozytu w serwisach STS i Totolotek


Wielu graczy pragnie najpierw bez ryzyka sprawdzić działanie całego serwisu, a dopiero później dokonać pierwszej wpłaty na konto. Atrakcyjna oferta powitalna powinna zatem uwzględniać bonus bez depozytu. Doskonale wiedzą o tym bukmacherzy STS oraz Totolotek, ponieważ w obu serwisach możemy liczyć na taki prezent na start. Kto wypada lepiej pod tym względem?


W przypadku bukmachera STS, możemy otrzymać bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. Co ciekawe, dokładnie tyle samo otrzymamy w serwisie Totolotek. Istnieje jednak pewna różnica. W przypadku Totolotka możemy bowiem wykorzystać przy rejestracji specjalny kod promocyjny, który zwiększy nasz bonus do 30 PLN. Kody są ogólnodostępne, dlatego każdy gracz może skorzystać z tej promocji. A zatem, w starciu STS vs Totolotek pierwszy punkt ląduje na koncie Totolotka.


Bonus powitalny do pierwszej wpłaty – STS czy Totolotek?


Kiedy już wykorzystamy bonus bez depozytu i stwierdzimy, że warto dokonać pierwszej wpłaty, liczymy na promocję, która pozwoli nam zbudować większy kapitał na start. Niemal każdy serwis bukmacherski oferuje swoim klientom bonus powitalny do pierwszej wpłaty. Nie inaczej jest w przypadku Totolotka i STS. W których z tych serwisów możemy otrzymać większą kwotę pieniędzy na obstawianie zakładów sportowych?
W standardowej ofercie obaj bukmacherzy proponują swoim klientom podwojenie pierwszej wpłaty maksymalnie do kwoty 1000 PLN. Podobnie jak w przypadku powyższej oferty bonusu bez depozytu, różnica pojawia się po uwzględnieniu ogólnodostępnego kodu promocyjnego Totolotek. Dzięki niemu, w tym serwisie otrzymamy bonus 100% do 1111 PLN. A zatem, większy bonus powitalny o 111 PLN otrzymujemy w Totolotku. To drugi punkt w pojedynku STS vs Totolotek, który zaliczamy na konto najstarszego, polskiego bukmachera.


Program lojalnościowy w STS i Totolotek


Jeszcze kilkanaście lat temu, programy lojalnościowe były oferowane jedynie przez największe marki bukmacherskie świata. Obecnie, niemal każdy polski serwis nagradza najaktywniejszych graczy dodatkowymi prezentami. A zatem, program lojalnościowy znajdziemy zarówno w serwisie STS, jak również u Totolotka. Który z nich oferuje wyższą jakość usług? Odpowiedź na to pytanie nie może być jednoznaczna, ponieważ wiele zależy od indywidualnych oczekiwań graczy.


Zacznijmy od programu lojalnościowego Klub STS. Każdy zarejestrowany gracz obstawiając zakłady zbiera punkty na swoje konto. W każdym miesiącu prowadzony jest ranking najlepszych typerów. Zwycięzca może liczyć na wysoką nagrodę pieniężna o wartości 100,000 PLN. Ponadto, przewidziano nagrodę 20,000 PLN za miejsce drugie oraz 15,000 za miejsce trzecie. Z kolei w Bet Club, czyli programie lojalnościowym Totolotka nie mamy takiej rywalizacji. Tutaj każdy gracz zbiera punkty na swoje konto, a następnie może je wymienić na cenne bonusy oraz nagrody rzeczowe.
Który z programów odpowiada Ci bardziej? Naszym zdaniem nieco lepiej prezentuje się system proponowany przez Totolotka, ponieważ tutaj każdy gracz może liczyć na cenne nagrody za uzbierane punkty. W przypadku STS nagrodę otrzymują tylko najlepsi. Zważając jednak na wysokie pule nagród oferowane przez STS, nie rozstrzygamy tego punktu rywalizacji na korzyść żadnej ze stron.


Oferta zakładów sportowych w serwisach STS i Totolotek


Zarówno STS jak i Totolotek to niezwykle renomowane serwisy bukmacherskie, które oferują swoim graczom kilkadziesiąt tysięcy zakładów sportowych każdego dnia. Różnorodne dyscypliny, dostęp do mniej popularnych wydarzeń oraz szeroka gama zakładów na różne elementy przebiegu meczu. Pod tym względem oba serwisy prezentują się rewelacyjnie. Co z wysokością kursów? Tutaj też możemy uczciwie przyznać, że mamy remis. W pewnych wydarzeniach wyższe kursy zaoferuje nam Totolotek, z kolei w innym rynku zakładów nieco lepsze warunku zaproponuje STS.


Żeby rozsądzić aspekt oferty zakładów sportowych w pojedynku STS vs Totolotek, musimy zatem odnieść się do czegoś co wyróżnia obu bukmacherów. W przypadku STS na pochwałę z całą pewnością zasługuje bardzo rozbudowana oferta zakładów esportowych. Bukmacher współpracuje bowiem z Polską Ligą Esportową, dzięki czemu może zaoferować swoim klientom ekskluzywną ofertę zakładów dotyczących wydarzeń esportowych. Za to przyznajemy bukmacherowi STS jeden punkt.

Co wyjątkowego znajdziemy w Totolotku? Tutaj na wyróżnienie zasługują dwa elementy oferty. Pierwszym z nich jest ekskluzywna oferta na zakłady konne, której nie znajdziemy u żadnego innego bukmachera. Totolotek współpracuje bowiem z organizacjami zajmującymi się licencjonowanymi gonitwami konnymi, dzięki czemu, bukmacher posiada na wyłączność ofertę niektórych wyścigów. Ponadto, Totolotek słynie z totalizatorów piłkarskich i konnych. To specyficzna forma obstawiania wielu wydarzeń na jednym kuponie. W odróżnieniu od zakładów AKO, tutaj nie musimy trafiać wszystkich typów. Im więcej prawidłowych wyników na kuponie, tym większa wygrana. A zatem Totolotkowi w aspekcie oferty przyznajemy dwa punkty.


Turnieje i dodatkowe aktywności dla graczy


Jak już wspominaliśmy, bukmacher STS każdego miesiąca organizuje ligę typerów z pulą nagród 130,000 złotych. Ponadto, każdego roku firma organizuje Mistrzostwa Polski w obstawianiu na żywo. Forma rywalizacji i współzawodnictwa w turniejach jest zatem bardzo rozwinięta po stronie STS. Z kolei Totolotek raczej nie organizuje podobnych turniejów. A zatem w tym aspekcie rywalizacji STS vs Totolotek, punkt ląduje na koncie pierwszego bukmachera.


STS vs Totolotek – którego bukmachera wybrać?


Naszym subiektywnym zdaniem, pojedynek obu bukmacherów zakończył się zwycięstwem Totolotka, który proponuje większy bonus bez depozytu i atrakcyjniejszy bonus powitalny. Ponadto, najstarszy polski bukmacher odznacza się niezwykle rozbudowaną ofertą, w której znajdziemy rynki niedostępne u konkurencji. Oczywiście należy uczciwie przyznać, że STS również pod względem oferty i promocji wypada bardzo dobrze, a tysiące graczy potwierdzają renomę tego bukmachera. Dlatego też, niezależnie od wyników naszego testu, zarówno STS jak i Totolotek zagwarantują Ci najwyższą jakość usług bukmacherskich. Tylko od Ciebie zależy, który z serwisów lepiej sprosta Twoim indywidualnym oczekiwaniom.

Autor: legalnibukmacherzywpolsce.pl

Autor: 30.12.2020