STS Kod Promocyjny VIP

8.5

Oferta

8.6/10

Kursy bukmacherskie

8.4/10

Bonusy i promocje

8.2/10

Obsługa klienta i metody płatności

8.5/10

Mobile

8.8/10

Zalety

  • Bardzo szeroki zakres dyscyplin sportowych
  • Kursy ze sporym wyprzedzeniem
  • Duża liczba punktów stacjonarnych
  • Aplikacje na Androida i iOS-a

Wady

  • Kursy trochę niższe niż u konkurencji
  • Przeciętne bonusy

STS to jedna z największych firm bukmacherskich w Polsce, która rozpoczęła działalność w 1997 roku i przez te ponad 20 lat obecności na rynku stała się dla niektórych graczy wręcz synonimem obstawiania meczów. Obecnie działa jako stacjonarno-internetowy gigant. My w niniejszym tekście opiszemy szczegółowo, jak działa serwis online tej marki. Jednak warto, abyście wiedzieli, że pod nazwą STS działa w całym kraju dobrze ponad 400 punktów z zakładami, a firma zatrudnia ok. 1,3 tys. osób. Liczby dobrze obrazują skalę jej działalności. Zanim zaczniemy naszą recenzję, warto zaznaczyć, że STS to bukmacher w 100% legalny w Polsce (sprawdź listę legalnych bukmacherów). Przejdźmy już jednak w świat wirtualnych typów. W tekście także zostanie opisany STS kod promocyjny VIP 2020.

1. Jaki jest STS Kod Promocyjny? Odbierz bonus bez depozytu

STS ma w swojej ofercie raptem kilka VIP bonusów i można powiedzieć, że jest to po prostu rynkowy standard. STS bonus powitalny zostanie uruchomiony po prostu po rejestracji. Działa to tak, że po założeniu konta wpłacacie pieniądze i od razu dostajecie ich równowartość. Maksymalnie może to być 1230 zł. To niemało, ale też nie jest to najwyższa oferta na rynku – warto, żebyście mieli tego świadomość. Żeby wypłacić otrzymane środki będziecie musieli zagrać za nie przynajmniej 3 razy przy użyciu kuponu, którego łączny kurs nie będzie mniejszy niż 1.91. Oprócz tego warto, abyście zapamiętali ten kod promocyjny STS: freebet.

Z nim dostaniecie STS bonus bez depozytu – 29zł. Zagłębiając się w ofertę promocyjną STS-u traficie na jeszcze 3 inne opcje. W poniedziałek tysiąc najaktywniejszych graczy otrzymuje bonus w wysokości od 20 do 100 zł. Poniedziałek to także szczęśliwy dzień dla fanów sportów wirtualnych, którzy w ten dzień mogą zagrać 5 kuponów za minimum 10 zł, a jeśli wyniki będą nietrafione, bukmacher zwróci na konto do 50 zł. W STS-ie opłaca się poza tym polecać znajomych. Jeśli kumpel przyjmie twoje zaproszenie, zarejestruje się, wpłaci kasę i zacznie grać, obaj dostaniecie po 50 zł.

STS prowadzi poza tym ranking Klub STS. Najlepsi gracze mogą liczyć na niemałe pieniądze – co miesiąc 100 tys. zł za 1. miejsce, 20 tys. zł za 2. i 15 tys. zł za 3. Co ważne, w walce o tytuł najlepszego gracza mogą uczestniczyć równolegle typerzy stacjonarni i online’owi.

STS kod promocyjny

Odbierz STS bonus powitalny

2. STS Oferta – Cash Out, Bezpieczny Zakład

Gracze STS-u znajdą w witrynie 4 zakładki służące do obstawiania pieniędzy. Pierwsza z nich to oferta, czyli po prostu komplet zakładów przedmeczowych. Druga dotyczy typów przedmeczowych, trzecia sportów wirtualnych, a czwarta e-sportu – to normalne zakłady bukmacherskie, ale wyodrębniając je z pierwszej wspomnianej sekcji STS chciał z pewnością podkreślić swoją nowoczesność.

Chyba nikogo to nie dziwi, że STS ma w ofercie bardzo szeroki zakres dyscyplin sportowych. Łącznie jest ich 29, z czego 15 zostało uznanych za główne (m.in. piłka nożna, tenis, siatkówka, hokej na lodzie). Sporo jest tu zakładów na naprawdę niszowe dyscypliny (weźmy choćby unihokej), jak i programy rozrywkowe (Eurowizja, Taniec z Gwiazdami itp.). Najważniejsze ligi piłkarskie można obstawiać na dość niskich szczeblach, a w Anglii nawet rozgrywki amatorów! Na każdy dzień bukmacher spośród oferty wybiera najbardziej atrakcyjne Hity Dnia – warto śledzić tę opcję.

Macie tu poza tym publikowane ze sporym wyprzedzeniem zakłady na najważniejsze rozgrywki sportowe, takiej jak choćby piłkarskie mistrzostwa świata. Co do trybu live – warto zauważyć, że obstawianie meczów w tysiącach przypadków idzie w parze z transmisją danego zdarzenia! To jest absolutny hit, zwłaszcza że STS ma dostęp do naprawdę dobrych rozgrywek, takich jak choćby hiszpański Copa del Rey. Poza tym w typach na żywo świetnie sprawdza się tryb Szybki Zakład – ustawiacie stawkę i po prostu klikacie w kurs.

STS sponsor Jagiellonia Białystok

STS jest głównym sponsorem Jagiellonii Białystok

Zarówno w trybie przedmeczowym, jak i świetnym live, bukmacher udostępnia mnóstwo różnych typów przypisanych do jednego zdarzenia. Są oczywiście klasyczne możliwości jak kursy na awans czy wygraną/remis/przegraną. Mamy handicapy, dokładne wygrane, obstawianie tylko wybranych partii meczów (np. wynik do 60 minuty), podwójną szansę, liczbę goli – powyżej/poniżej, parzysta/nieparzysta. Słowem, multum możliwości. To nic innego, jak kompletna oferta na zakłady, które można umieszczać na kuponach pojedynczych, akumulatorach i maxikombi!

Aby łatwiej wam było grać, STS gromadzi statystyki i wyniki. Ciekawą opcją są np. umieszczane obok niektórych bieżących zakładów ostatnie rezultaty h2h. Warto zerknąć do zakładki „Nowe statystyki”, żeby zobaczyć, że bank danych jest w STS po prostu potężny. Rewelacja!

Przyjrzyjcie się jednak nie tylko statystykom, ale też dwóm wyjątkowo udanym funkcjom związanym z prowadzeniem zakładów. Pierwszy z nich to Bezpieczny Zakład. To kupon, w którym istnieje możliwość nietrafienia jednego typu. Jeżeli jedno zdarzenie będzie przegrane, dostaniecie wygraną w wysokości 10-krotności stawki. Wymagania dla Bezpiecznego Zakładu: minimalny kurs całkowity kuponu to 1.75, maksymalny kurs jednego spotkania 5.00, stawka nie może przekraczać 250 zł. Uwaga jednak – ta opcja nie jest dostępna w typach live. Druga wspomniana opcja to Cash-Out. Jeśli nie chcecie czekać do rozliczenia całego kuponu, możecie kliknąć „WYPŁAĆ TERAZ” i po prostu zamknąć zakład przed czasem. Pamiętajcie tylko, że w opcji prematch żadne ze spotkań na kuponie nie może być rozpoczęte, a poza tym ta funkcja nie jest dostępna w kuponach maxikombi oraz Bezpieczny Zakład.

Na koniec jeszcze parę informacji o zakładce ze sportami wirtualnymi. Jest bardzo podobna do konkurencyjnych bukmacherów. W STS-ie mamy piłkę nożną, koszykówkę oraz tenis. Trochę może brakuje wyścigów psów, koni czy samochodów, ale osobom lubiącym obstawianie sportów wirtualnych, te 3 obecne, a w dodatku podane w grafice 3D dyscypliny powinny w zupełności wystarczyć.

3. Kursy bukmacherskie

Bukmacher dobrze radzi sobie obsługą kursów bukmacherskich online. Mieści się w rynkowych standardach, chociaż może niektóre pewne zdarzenia są tu ustawiane z mniejszymi niż w paru innych serwisach z kursami. Jednak różnice, jeśli faktycznie są, to można je nazwać groszowymi. Bardzo fajnie natomiast, że wiele zdarzeń dostaje kursy ze sporym wyprzedzeniem – zwłaszcza najważniejsze rozgrywki, takie jak mundial czy letnie/zimowe olimpiady. Pochwalić można też aktualizację kursów w zakładach na żywo, które wydają się być adekwatne do przebiegu wydarzeń w meczach, a poza tym są czytelnie sygnalizowane błyskającymi na moment kolorami – czerwonym i zielonym.

4. Obsługa klienta i metody płatności

W zakładce pomoc znajdziecie informacje o możliwych opcjach kontaktu z bukmacherem. Są dwa działające w tym celu kanały: czat i formularz kontaktowy. STS ma też dość fajnie opisane ABC grania i dość rozbudowany FAQ, więc na pewno odpowiedzi do części pytań znajdziecie tutaj.

Kolejna ważna sprawa – metody płatności. Wpłaty można dokonać przy użyciu takich sposobów: Visa, Mastercard, PayU, Dotpay, Skrill, Neteller, pay.com i w punkcie STS. Wszystkie metody obsługują transfer pieniędzy natychmiastowo przez 7 dni tygodnia (no, oczywiście oddział musi być otwarty i trzeba do niego dojść…). Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji. Minimalna wpłata to w większości przypadków 1 zł, a w e-portfelach 10 zł. W tym miejscu dochodzimy do wypłat, które są oczkiem w głowie STS-u. Firma faktycznie się postarała i opracowała własny system przelewów pieniędzy z serwisu. Nazywa się to STSpay i działa codziennie od 10:00 do północy. Pieniądze przelewane są średnio w 15 minut od zlecenia – super! System obsługuje 11 podmiotów bankowych.

5. STS Mobile

Mobilny STS działa w wersji webowej na m.sts.pl, ale także w dwóch wersjach świetnej aplikacji – na Androida i iOS-a. Najważniejsza informacja jest taka, że w programie dostaniemy bardzo bogatą ofertę zakładów – prematch i live. Oprócz tego prawdziwy hit – możliwość oglądania transmisji sportowych na żywo. STS to nie jedyny bukmacher, który oferuje w Polsce taką funkcję w swojej aplikacji, ale i tak warto, żebyście zwrócili na to uwagę. Działa tu również funkcja Cash-Out, czyli wspomniana już wypłata pieniędzy przed zakończeniem kuponu. Poza tym aplikacja obsługuje PayU oraz świetny, autorski system wypłat bukmachera. Dzięki synchronizacji z usługą Push w telefonach komórkowych aplikacja poinformuje was też o bieżącym stanie wydarzeń, które macie na kuponach. Z ofert, które fajnie, gdyby były, a których nie ma, właściwie można wymienić tylko bonus dedykowany specjalnie grze mobile. Nie wszystko jednak można mieć, a STS wciąż ma dzięki temu pole do rozwoju.

6. STS Opinia – Podsumowanie

STS to połączenie doświadczenia z nowoczesnością. Serwis w odpowiedzialny sposób podchodzi do metod płatności, jest bardzo rozbudowany jeśli chodzi o ofertę zakładów. Ma też niezłe bonusy, chociaż kilku bukmacherów jest pod tym względem znacznie lepszych. Zwłaszcza tych, którzy obsługują nasze ekskluzywne promocje. W każdym razie w STS-ie właściwie wszystko działa bez zarzutu – to pewna, sprawdzona matka, którą można bez wstydu polecać. Jeszcze raz przypominamy, aby przy rejestracji wpisać STS kod promocyjny 2020 VIP.