PZBuk Kod Bonusowy VIP

PZBuk Kod Bonusowy VIP

7.5

Oferta

8.2/10

Kursy bukmacherskie

7.7/10

Bonusy i promocje

6.9/10

Obsługa klienta i metody płatności

7.5/10

Mobile

7.2/10

Zalety

  • Solidna oferta

Wady

  • Przeciętne kursy
  • Brak aplikacji mobilnej

PZBuk to jeden z najnowszych bukmacherów na polskim rynku. Polskie Zakłady Bukmacherskie działają na zezwoleniu wydanym przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku na okres 6 lat o numerze PS4.6831.26.2017 co oznacza, że w momencie pisania tego tekstu bukmacher posiadał licencje tylko trochę ponad rok. Na naszej stronie głównej można sprawdzić listę bukmacherów z licencją. Dziś jednak nie będziemy opisywać wszystko co marka oferuje, lecz skupiamy się tylko na jednej rzeczy (albo może na dwóch) a to są PZBuk kod bonusowy i bonusy które są z nim związane.

1. Co daje PZBuk kod bonusowy?

Kody bonusowe (często jeszcze spotykane pod nazwą kody promocyjne bądź rejestracyjne) to zazwyczaj okazja na większy niż standardowy bonus powitalny. Jak to działa? Bukmacherzy nagradzają swoich partnerów i udostępniają im kody które umożliwiają graczom którzy rejestrują się przez ich link/kod otrzymanie ekskluzywnego bonusu. W taki sposób wszyscy zyskują.

Nowi gracze zyskują bonus na start, partnerzy dostają gracza przypisanego do ich konta a bukmacherzy dostają nowego klienta który będzie wpłacać kasę na ich konto. Obecnie nasz kod bonusowy daje wam bonus na start w wysokości 100% do 500 PLN. Ten bonus nie należy do najwyższych na rynku, ale jeżeli już wam się znudzili inni bukmacherzy jak Fortuna, STS czy LVBet, może jest pora byście spróbowali coś innego i zarejestrowali się na stronę pzbuk.pl

2. Gdzie wpisać kod rejestracyjny?

Jak sama nazwa kod rejestracyjny sugeruje, kod można wpisać podczas procesu rejestracji na stronę bukmachera. W tym przypadku pole kod bonusowy znajduje się w drugim kroku rejestracji, od razu po wpisaniu nazwy użytkownika, e-maila i numeru telefonu w pierwszym kroku.

PZBuk kod bonusowy podczas rejestracji

3. Jaki jest kod promocyjny do bukmachera PZBuk w 2020 roku?

Nasz kod promocyjny do pzbuk.pl jest hasło “johnnybet”. Kodów w internecie jest naprawdę wiele, wystarczy tylko zerknąć na  ofertę i już macie z 5 czy 10 różnych kodów. Dlaczego wtedy powinniście się zarejestrować właśnie przez użycie naszego kodu? Zawsze się staramy by użytkownicy naszego serwisu byli zadowoleni, więc prowadzimy stałe negocjacje z bukmacherami i walczymy o jak najwyższy bonus dla was, naszych użytkowników.