Obstawianie Live – Zakłady bukmacherskie na żywo – Typowanie

Obstawianie zakładów na żywo dostarcza dużych emocji, a także pozwala wykorzystać wiedzę na temat przebiegu aktualnie trwającego spotkania. Atutem tej formy obstawiania spotkania są także wyższe kursy ułatwiające generowanie optymalnych zysków z zakładów. Decydując się na obstawianie wydarzeń sportowych live należy jednak pamiętać o kilku ważnych aspektach. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zmaksymalizować poziom wygranych.


Gdzie obstawiać zakłady Live?


Zakłady na żywo są oferowane niemal przez każdego bukmachera. Właściwym pytaniem jest zatem, gdzie obstawiać zakłady live aby było to dla nas w pełni opłacalne? Należy zwrócić uwagę na ofertę oraz liczbę zakładów dostępnych w tej formie obstawiania. Niezwykle ważnym czynnikiem jest także wysokość kursów. Aktualnie, doskonałą ofertą wydarzeń sportowych na żywo może pochwalić się trzech polskich bukmacherów: Totolotek, Fortuna oraz LVbet. W tych serwisach każdego dnia udostępniane jest nawet kilka tysięcy zakładów dostępnych w sekcji Live. Co więcej, obstawianie na żywo jest także możliwe za pośrednictwem aplikacji mobilnej.


Jak obstawiać zakłady Live?


Wielu początkujących graczy doświadcza pewnych problemów w obstawianiu na żywo. Jak obstawiać zakłady live prawidłowo? Na początek wybierz interesujące Cię wydarzenie i postępuj tak jak w tradycyjnej formie obstawiania. Kliknij okienko z kursem oznaczające Twój typ. Wnieś stawkę i zaakceptuj zakład. Może się zdarzyć, że za pierwszym razem Twój kupon nie zostanie przyjęty. Dzieje się tak dlatego, że zakłady na żywo wymagają odczekania kilku sekund na akceptację. Jeżeli w tym czasie dojdzie do zmiany kursu, zostaniesz o tym poinformowany i poproszony o ponowne wniesienie zakładu już po zmienionym kursie.


Czy obstawianie zakładów na żywo jest opłacalne?


Załóżmy, że interesuje kurs na Twojego faworyta w zakładach przedmeczowych nie jest satysfakcjonujący. Rozwiązaniem tej sytuacji może być właśnie obstawianie wydarzeń sportowych live. Załóżmy, że obstawiasz mecz piłki nożnej. Jeżeli w trakcie pierwszych kilkunastu minut Twój faworyt nie strzeli bramki, kurs na jego zwycięstwo może istotnie wzrosnąć. To właśnie wyższe kursy przekonują większość graczy do obstawiania zakładów na żywo. W serwisach takich jak: LVbet, Fortuna oraz Totolotek możesz liczyć na rozbudowaną sekcję live, dzięki czemu bez trudu będziesz mógł obstawić interesujące Cię wydarzenie także w formie zakładów na żywo.


O czym pamiętać przy obstawianiu na żywo?


Na zakończenie jedna uwaga, którą warto wziąć sobie do serca. Powszechnym błędem wielu początkujących graczy jest chęć szybkiego odegrania się po przegranym kuponie. W tym celu wybierają oni obstawianie na zakładach live losowych i niesprawdzonych wydarzeń. To może jedynie prowadzić do pogłębienia strat. Decydując się na zakłady na żywo wykorzystajmy statystyki i wiedzę o przebiegu meczu, aby wybrać najlepszą opcję zakładu. W praktyce zajmie nam to zaledwie kilka minut, a prawdopodobieństwo wygrania kuponu mocno wzrośnie.

Autor: legalnibukmacherzywpolsce.pl

Opublikowano: 30.12.2020