Noblebet Kod Bonusowy VIP

Noblebet Kod Bonusowy VIP

7.2

Oferta

7.3/10

Kursy bukmacherskie

7.1/10

Bonusy i promocje

8.3/10

Obsługa klienta i metody płatności

6.8/10

Mobile

6.6/10

Zalety

  • Dobry bonus powitalny

Wady

  • Brak aplikacji mobilnej
  • Przeciętne kursy

Zakłady bukmacherskie Noblebet od września są już dostępne w sieci. Marka za sprawą swojej szlachetnej nazwy była mocno wyczekiwana przez wielu graczy. Bukmacher zadbał o dobre, pierwsze wrażenie i przygotował bardzo ciekawą ofertę powitalną dla nowych klientów. Postanowiliśmy sprawdzić, jak dokładnie działa Noblebet kod bonusowy. Zapoznaliśmy się także z promocjami dla stałych klientów. Czy warto zdecydować się na otworzenie konta w serwisie Noblebet? Warto jeszcze wspomnieć, że Noblet to w 100% legalny polski bukmacher.

1. Noblebet Kod Promocyjny – Bonus do 1650 PLN

Do skorzystania z oferty powitalnej Noblebet zachęca nas elegancki jegomość w drogim garniturze. To ambasador marki, który świetnie nawiązuje do nazwy serwisu. Noblebet kod bonusowy pozwala odebrać na początek przygody z serwisem nawet 1650 PLN. Bukmacher zdołał zatem przygotować bardzo ciekawą ofertę, która na pewno przyciągnie wielu nowych klientów. Szczególnie, że kod promocyjny Noblebet oferuje nam oryginalne bonusy kursowe. Rejestrując konto z kodem bonusowym, gracze mogą otrzymać prezenty przy trzech kolejnych wpłatach:

  • Pierwszy depozyt: bonus kursowy 100% do 800 PLN
  • Drugi depozyt: bonus kursowy 50% do 800 PLN
  • Trzeci depozyt: zakład bez ryzyka o wartości 50 PLN

Noblebet Kod Bonusowy

W sumie, gracze mogą otrzymać równowartość 1650 PLN. W praktyce, premia do kapitału początkowego może być znacznie większa, ponieważ bonus kursowy pozwala powalczyć o naprawdę wysokie wygrane. Wystarczy zaznaczyć, że minimalny kurs kuponu promocyjnego wyniesie 60,00. Nawet przy niewielkiej stawce oznacza to bardzo duże wygrane.

2. Jak wykorzystać bonus powitalny?

Bonus kursowy to wciąż nowość na polskim rynku bukmacherskim, choć istnieje już serwis, który ma go w swojej ofercie. Noblebet postanowił wykorzystać tą innowacyjną promocję, by zapewnić sobie napływ nowych klientów. W jaki sposób należy wykorzystać Noblebet kod bonusowy, aby zapracować na solidną premię do kapitału początkowego?

Przy pierwszej wpłacie gracz otrzymuje 5% kwoty depozytu. To niewiele, ale tylko pozornie. Otrzymany bonus możemy przeznaczyć na obstawienie specjalnego zakładu z mnożnikiem kursu. Wystarczy stworzyć zakład wielokrotny z przynajmniej dwoma zdarzeniami oraz kursem min. 3,00. Następnie aktywujemy bonus, który pomnoży kurs całkowity x20! Możemy zatem bardzo szybko policzyć, o jak duże nagrody możemy zawalczyć z takim bonusem powitalnym. W przypadku drugiego depozytu otrzymujemy natomiast mnożnik x10.

To nie wszystko, za co należy pochwalić Noblebet kod bonusowy. Trzeba uczciwie przyznać, że bukmacher zadbał o stosunkowo łagodny warunek obrotu. Kwotę depozytu należy obrócić czterokrotnie obstawiając zakłady z kursem min. 1,85.

3. Noblebet Promocje

Także stali klienci mogą liczyć na ciekawe promocje, które urozmaicą obstawianie zakładów bukmacherskich w serwisie Noblebet. Jesteśmy przekonani, ze oferta promocyjna będzie na bieżąco aktualizowana. Na dzień dzisiejszy do naszej dyspozycji pozostają:

  • Zakłady dotowane – oferta dla wszystkich miłośników zakładów combi. W serwisie Noblebet możesz otrzymać dodatkowe 5 do 20% premii od trafionego zakładu wielokrotnego. Warunkiem są przynajmniej trzy zdarzenia na kuponie.
  • Bonus od obrotu – temu wyzwaniu na pewno sprostają aktywni gracze, którzy często obstawiają zakłady na dużą stawkę. Jeśli w ciągu tygodnia obrócisz 1000 złotych, otrzymasz dodatkowe 50 PLN a prezencie.
  • Zwrot w Ekstraklasie – obstawiony przez Ciebie mecz polskiej Ekstraklasy zakończył się wynikiem 0-0 i sprawił, że Twój kupon przegrał? W takiej sytuacji Noblebet wypłaci Ci zwrot stawki.
  • Promocje okresowe – w serwisie bukmacherskim stopniowo pojawiają się także promocje okresowe związane z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi.

Noblebet bonus powitalny

4. Noblebet Oferta

Widać, że twórcy serwisu dołożyli wszelkich starań, aby już od samego początku zapewnić swoim użytkownikom odpowiednią jakość usług. Do naszej dyspozycji pozostaje rozbudowana oferta zakładów przedmeczowych z kilkudziesięcioma dyscyplinami, emocjonujące zakłady na żywo, a także sporty wirtualne. Bukmacher przygotował również bardzo solidną ofertę na wydarzenia esportowe.

Aby obstawianie w serwisie Noblebet było w pełni wygodne i funkcjonalne, bukmacher zadbał o dodatkowe urozmaicenia. Mamy zatem opcję szybkiej rejestracji, dla użytkowników, którzy chcą szybko wykorzystać Noblebet kod bonusowy i rozpocząć obstawianie. Mamy także funkcję Cashout, która pozwala na wcześniejsze zamknięcie niezweryfikowanego kuponu. Użytkownicy Noblebet mogą liczyć także na błyskawiczną realizację wypłat. Minusem jest natomiast brak aplikacji mobilnej, jednak bukmacher już niebawem powinien zadbać także o to udogodnienie.

5. Czy warto zarejestrować się w Noblebet?

Noblebet z przytupem zadebiutował na polskim rynku bukmacherskim i od razu zaoferował bardzo ciekawy bonus powitalny, który na pewno przyciągnie wielu nowych graczy. Noblebet kod bonusowy w sumie pozwala nam odebrać aż trzy bonusy przy kolejnych wpłatach w serwisie. Łącznie możemy otrzymać aż 1650 złotych, jednak specyfika bonusu kursowego pozwala zagrać o znacznie większą kwotę. Bukmacher prezentuje również obszerną ofertę zakładów, nowoczesne funkcje i udogodnienia oraz dobrą wysokość kursów. Minusem na chwilę obecną jest brak aplikacji mobilnej.