Milenium Kod Promocyjny VIP

7

Oferta

7.3/10

Kursy bukmacherskie

6.1/10

Bonusy i promocje

7.8/10

Obsługa klienta i metody płatności

6.5/10

Mobile

7.5/10

Zalety

  • Niezły bonus powitalny
  • Oferta na niższe ligi piłkarskie

Wady

  • Niskie kursy
  • Brak bonusu bez depozytu
  • Mała ilość sportów do obstawiania

Bukmacher Milenium na rynku polskich zakładów bukmacherskich działa przeszło 14 lat. Marka swoją działalność rozpoczęła jako bukmacher stacjonarny, w październiku 2004 roku, otwierając 15 punktów naziemnych, oferujących typowanie zakładów sportowych. W kolejnych latach sukcesywnie rozszerzała sieć punktów stacjonarnych i na chwilę obecną posiada ich ponad 160 w całej Polsce. W 2012 roku bukmacher Milenium otrzymał zezwolenie na przyjmowanie zakładów online i od tego czasu funkcjonuje także jako legalny bukmacher internetowy. My w dalszej części tekstu opiszemy ofertę dla graczy zainteresowanych właśnie typowaniem online na stronie milenium.pl. Sprawdź jak wygląda Milenium Kod Promocyjny VIP 2020, i jaki bonus otrzymasz po wpisywaniu kodu promocyjnego.

1. Milenium Oferta – Turbo, Super Oferta

Jak w skrócie wygląda oferta na zakłady online? Otóż u bukmachera typować możemy zarówno zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, typy z oferty totalizatora oraz sporty wirtualne. Milenium posiada również swoją aplikacje na telefon, jednak o zakładach mobile napiszemy więcej w dalszej części tekstu. Wróćmy do sekcji zakładów w wersji desktopowej. Aktualnie na stronie bukmachera typować możemy 15 różnych dyscyplin sportowych – a więc niewiele, podzielonych na poszczególne rozgrywki krajowe jak i międzynarodowe. Dla przykładu, wybierając piłkę nożną, mamy do wyboru zakłady na Mistrzostwa Świata, Ligę Mistrzów, polską Ekstraklasę, angielską Premier League itp. Trzeba przyznać, że oferta na piłkę nożna jest tu rozbudowana bardzo starannie – o czym świadczy fakt, że typować możemy nawet zakłady na 5 ligę polską! Generalnie oferta na niszowe ligi piłkarskie jest tu bardzo bogata. Kursy na ligę Wietnamską czy też Wenezuelską zdają się tylko potwierdzać te słowa.

Milenium super oferta

Milenium Super Oferta – wysokie kursy

Na stronie bukmachera znajdziemy także zakładki typ dnia, TURBO oraz SUPEROFERTA, a więc swego rodzaju zakłady specjalne, gdzie kursy na dane wydarzenia są wyższe w porównaniu do tych z oferty standardowej. Skoro jesteśmy już przy temacie kursów, to trzeba przyznać, że te na stronie Milenium nie są najwyższe i wypadają blado w porównaniu z chociażby Totolotkiem, LVBET czy też Fortuną. Trochę szkoda, że bukmacher nie oferuje opcji zamknij zakład (możliwość wypłaty pieniędzy, gdy wszystkie wydarzenia na kuponie nie są jeszcze zakończone). Jest tu za to oferta na handicapy. Odnośnie limitów stawek to brak na stronie milenium jakichkolwiek informacji na ten temat.

Oczywiście Milenium, swoim klientom daje możliwość typowania zakładów na żywo. Oferta na zakłady live jest całkiem solidna, a kursy aktualizowane są tu bardzo sprawne, choć trzeba uczciwie przyznać, że ich wartości mogłyby być nieco wyższe. Natomiast za minus należy uznać brak transmisji na stronie bukmachera, co jest standardem wśród najlepszych polskich marek, oferujących legalne typowanie w internecie. Oczywiście jest relacja na żywo, jednak to nie to samo, co transmisja telewizyjna.

 

2. Milenium Kod Promocyjny 2018 – Bonusy i promocje

W standardzie bukmacher oferuje swoim użytkownikom VIP bonus przy depozycie 100% do 760 PLN oraz darmowy zakład o wartości 10 złotych. Aby skorzystać z obu bonusów, podczas rejestracji należy zaznaczyć pola „Chcę otrzymać BONUS NA START”, oraz „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD”. Bonus na start podlega warunkom obrotu, przed ich wypłatą. Należy obrócić go czterokrotnie, a kurs ogólny na kuponie nie może być mniejszy niż 2,00.

Milenium przy współpracy z naszym serwisem przygotował specjalny, ekskluzywny bonus dla naszych graczy. Wystarczy zarejestrować się u bukmachera za pośrednictwem naszego linku, aby otrzymać dodatkowe 20 złotych na typowanie. W czasie rejestracji w trzecim kroku, w pole Milenium kod promocyjny, należy wpisać hasło: JOHNNYBET. Użycie wspomnianego kodu, aktywuje premię w wysokości 20 złotych. Co ważne, aby otrzyma
bonus należy dokonać depozytu o minimalnej wartości 50 złotych i obrócić wspomnianą kwotę w ciągu 30 dni od rejestracji na zakładach sportowych. Trzeba przyznać, że całościowa oferta bonusowa w milenium jest naprawdę bardzo korzystna (możemy zyskać łącznie do 790 złotych za darmo), aczkolwiek szkoda, że nie znajdziemy tu VIP bonusu bez depozytu za samą rejestrację, jak ma to miejsce w Totolotku, LVBET oraz Fortunie.

Milenium Kod Promocyjny - bonus na start

Wpisz Milenium kod promocyjny JOHNNYBET i zamiast 760zł odbierz bonus od 780zł + 10zł darmowy zakład !!!

3. Obsługa klienta i metody płatności

W sprawie wątpliwości, możemy skontaktować się z konsultantem milenium za pomocą czatu. Czat czynny jest w dni nieświątecznie w godzinach 9.00 – 20.00, a punkty stacjonarne są otwarte codziennie, również w niedziele. W przypadku, gdy czat jest niedostępny, możemy zostawić swoją wiadomość poprzez formularz . W zakładce pomoc (na dole strony głównej), znajdziemy również automatyczne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zarówno wpłat jak i wypłat w Milenium dokonywać możemy za pośrednictwem przelewów bankowych PayU, oraz pay.com. Czas transakcji, uzależniony jest od banku z jakiego gracz dokonuje transakcji na linii bank – bukmacher, oraz bukmacher – bank.

4. Milenium Mobile

W Milenium zakłady bukmacherskie obstawiać możemy także za pomocą naszych telefonów, czy też tabletów. Oprócz typowania za pośrednictwem strony mobilnej, bukmacher posiada własną aplikację do pobrania na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Po pobraniu aplikacji Milenium otrzymamy między innymi dostęp do własnego konta, dostęp do zakładów przedmeczowych + pełen dostęp do oferty LIVE. Ponadto podgląd aktualnych kuponów, wyniki spotkań na żywo, oraz powiadomienia PUSH o najnowszych promocjach i najważniejszych zdarzeniach sportowych. Jeżeli zdecydujmy się na rejestrację w milenium, to w pewnością warto pobrać wspomnianą apkę.

Milenium aplikacja mobilna

Pobierz Milenium aplikację mobilną

5. Milenium Opinia – Podsumowanie

Jak większość bukmacherów, tak i milenium posiada swoje plusy i minusy. Na plus Milenium należy zapisać bonus jaki bukmacher oferuje nowym graczom – zyskać możemy maksymalnie 790 za darmo (VIP kod promocyjny Milenium – JOHNNYBET). Również oferta na niższe ligi piłkarskie, jest czymś co wyróżnia milenium na tle konkurencji. Za minus należy uznać brak bonusu bez depozytu, nie najwyższe kursu na zakłady, oraz małą ilość sportów dostępnych do obstawiania. Generalnie rejestracja u bukmachera milenium jest jak najbardziej uzasadniona, aczkolwiek wyrażając swoją obiektywną opinie, uważamy, że są na rynku polskich zakładów bukmacherskich marki, lepsze niż opisywany przez nas bukmacher. Mowa tu chociażby o Totolotku, LVBET, oraz Fortunie. Oczywiście wybór marki jest kwestią indywidualną, a my jedynie możemy zasugerować, gdzie najkorzystniej zarejestrować konto gracza i obstawiać zakłady bukmacherskie.