Kod promocyjny LVbet

Zakłady bukmacherskie LVbet działają na polskim rynku od ponad dwóch lat. Serwis udowodnił, że nawet pomimo silnej konkurencji można w bardzo krótkim czasie zbudować silną pozycję na rynku. W tym czasie, z usług bukmachera LVbet zaczęło korzystać wiele tysięcy graczy. To efekt atrakcyjnej oferty promocyjnej. Warto również wspomnieć, że teraz gracze mogą wykorzystać kod promocyjny LVbet przy rejestracji by otrzymać ekskluzywne bonusy powitalne na start.


Bonus bez depozytu w LVbet


Na początek promocja, która pozwala graczom otrzymać środki na grę za samo założenie konta. To świetny sposób, który pozwala na sprawdzenie wszystkich funkcji serwisu bez ryzyka strat. Kod promocyjny LVbet pozwoli Ci otrzymać 30 PLN na start. Po zarejestrowaniu konta wystarczy wysłać wiadomość email na adres promocyjny bukmachera. W ciągu najbliższych godzin do Twojego konta przypisane zostaną bonusowe środki bez depozytu.


W przypadku bukmachera LVbet należy wspomnieć o jeszcze jednej promocji bez depozytu. Jest ona adresowana do kibiców piłki nożnej. Każdy użytkownik, który posiada karnet na mecze jednej z drużyn sponsorowanych przez bukmachera, może otrzymać dodatkowe 50 PLN na grę! W roku 2018 bukmacher LVbet sponsoruje następujące drużyny piłkarskie: Wisła Kraków, Widzew Łódź, Arka Gdynia, Wisła Płock, Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec oraz Śląsk Wrocław.


Premia startowa LVbet do pierwszych wpłat


Jeśli przy rejestracji konta wykorzystasz posiadany przez siebie kod promocyjny LVbet, możesz liczyć na dodatkowe 1500 PLN na start! Przy pierwszej wpłacie, gracz otrzymuje 1% kwoty depozytu i może ją przeznaczyć na postawienie kuponu combi z mnożnikiem kursu x100. Jeśli wpłacisz na swoje konto 1500 PLN otrzymasz 10 PLN bonusu z powyższym mnożnikiem. A zatem, taka stawka na kupon combi z kursem 2,50 oznacza, że możesz wygrać nawet 2500 PLN! To bardzo ciekawe rozwiązanie.


Powyższy bonus powitalny jest adresowany do osób, które dokonają wpłaty o wartości przynajmniej 50 PLN. Jeśli Twój pierwszy depozyt będzie mniejszy, możesz wysłać wiadomość mailową do działu obsługi klienta by zgarnąć dodatkowe 10% od tej kwoty. Jeśli wykorzystałeś LVbet kod promocyjny bukmacher powiększy także Twój drugi depozyt kwotą o wartości 500 PLN.W ten sposób możesz bardzo łatwo zbudować duży kapitał początkowy na start.


Promocje dla stałych klientów i program lojalnościowy LVbet
Bukmacher docenia także swoich stałych klientów. Nie musisz się zatem obawiać, że kod promocyjny LVbet to jedyny sposób na zdobycie dodatkowych środków na grę. Wszyscy klienci mogą bowiem liczyć na szereg atrakcyjnych promocji: premie kursowe, większe wygrane od zakładów combi, bezpieczne kupony, zakłady bez ryzyka. Warto być na bieżąco z aktualną ofertą promocyjną LVbet aby nie przegapić żadnej okazji do powiększenia swojego kapitału. W serwisie LVbet obowiązuje także program lojalnościowy. Obstawiając zakłady zbierasz dodatkowe punkty, które następnie możesz wymienić na cenne nagrody.


Czy warto obstawiać z LVbet?


LVbet od dłuższego czasu pokazuje, że wie na czym polega mądry marketing i ciągłe dbanie o zadowolenie klientów. W tym serwisie zawsze możemy liczyć na ciekawe promocje oraz szanse na dodatkowe wygrane. Jednocześnie, kod promocyjny LVbet, który może zostać wykorzystany przez nowych graczy, daje dostęp do eksluzywnej oferty bonusowej – jednej z najwyższych na rynku. Z kodem możesz otrzymać 30 PLN bez depozytu, a także 1500 PLN do pierwszych wpłat. Pamiętajmy także o bonusie 50 PLN dla kibiców piłki nożnej.

Autor: legalnibukmacherzywpolsce.pl

Opublikowano: 30.12.2020