Forbet Kod Promocyjny

Na samym wstępie warto by było wyjaśnić jaki jest kod promocyjny forbet na 2021 rok. Kod promocyjny to BONFORBET. By wykorzystać w pełni promocje jaką możemy otrzymać na start należy wpisać kod promocyjny w odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym. Kod uprawnia do odebrania oferty VIP. Łączna wysokość bonusu jaka otrzymamy to 1250 złotych, którą możemy wykorzystać na obstawianie zakładów bukmacherskich.

Bonus za rejestracje z kodem VIP


Z pomocą kodu promocyjnego dostępnego na stronie każdy nowo zarejestrowany użytkownik ma możliwość zdobycia bonusu. Za wpisanie kodu w pole otrzymamy bonus w wysokości 1250 złotych. Bonus który tym samym możemy otrzymać jest wyższy od oferty standardowej o 50PLN.  

Z czego składa się bonus?

Bonus który otrzymamy składa się z trzech etapów, które pozwolą nam na otrzymanie wspomnianego bonusu. W pierwszej kolejności otrzymujemy bonus przy pierwszej wpłacie środków na nasze konto forbet. Bonus przy pierwszej wpłacie wynosi 100% do 450 PLN. Oznacza to że deponując środki u tego bukmachera powiększa je o 100%. W przypadku drugiego bonusu otrzymujemy bonus 75% do kwoty 400PLN  a w trzecim 50% do 400PLN. W tym przypadku należy rozsadnie obchodzić się z uzyskaną promocją by wykorzystać ją całkowicie. 

Rejestracja u bukmachera forbet

By zarejestrować się u legalnego bukmachera forbet należy przejść na stronę bukmachera przez nasz link. Na starcie ukaże się nam formularz rejestracyjny gdzie w pierwszym kroku zostaniemy poproszeni o podanie danych takich jak email, nazwę użytkownika i hasło jakim będziemy się posługiwać w przyszłości. Po poprawnym wypełnieniu wszystkich pół w formularzu możemy przejść do drugiego kroku rejestracji. W kolejnym kroku widzimy już bardziej szczegółowe dane do podania takie jak adres, imię , nazwisko i obywatelstwo. Ostatni krok rejestracji wymaga od nas skanu dowodu osobistego numeru pesel i podanie konta bankowego. W ostatnim kroku możemy wpisać kod promocyjny BONFORBET co uprawni nas do otrzymania bonusu (przy minimalnym pierwszym depozycie 100 zł).

Czy dane u bukmachera forbet są bezpieczne? 


Oczywiście, wszystkie dane u bukmachera forbet są bezpieczne. Forbet jak i inni legalni bukmacherzy przykuwają do tego bardzo dużą uwagę dbając o bezpieczeństwo wszystkich danych. Podawanie tych danych uwiarygadnia nasz profil jak i wiek. Należy pamiętać że osoby poniżej 18 roku życia nie mają możliwości obstawiania zakładów w Polsce.

Jak wypłacić bonus w forbet


Forbet ustala pewne warunki zanim środki z konta bonusowego będą miały możliwość wypłaty. By wypłacić środki należy wykonać czterokrotny obrót bonusem tworząc kupony z minimalna ilością wydarzeń w postaci trzech wydarzeń. Każde wydarzenie powinno mieć kurs przynajmniej 1.30. 

Jaki jest czas na odebranie bonusu?


By odebrać wszystkie środki z bonusu na start z kodem promocyjnym należy wykonać wymagany obrót w terminie 30 dni od aktywacji bonusu. Należy dodatkowo pamiętać że wszystkie wydarzenia na kuponach muszą zostać zakończone i rozliczone w tym terminie.

Forbet Legalne Zakłady Bukmaacherskie


Przechodząc już bezpośrednio do samego bukmachera Foret. Bukmacher oferuje zakłady i kursy dostępne w internecie na wydarzenia sportowe ale i nie tylko. W ofercie bukmachera forbet możemy znaleźć także zakłady na żywo jak i (ostatnio zyskujące bardzo dużą popularność ) sporty wirtualne.Strona internetowa iforbet.pl prezentuje się dobrze znalezienie odpowiedniej dla siebie sekcji jest bezproblemowe. Bukmacher może nie dysponuje zbyt wieloma wydarzeniami, które można obstawić porównując go do innych legalnych bukmacherów lecz oferta cały czas rośnie. Bukmacher Forbet to legalna firma działająca na podstawie licencji: Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat.

Forbet – Aplikacja Mobilna


Forbet w swojej ofercie posiada również aplikacje mobilną dla użytkowników którym przyjemniej korzystać z własnego smartfona z systemem Android czy IOS. Posiadanie aplikacji mobilnej to zdecydowany plus dla tego bukmachera ukazując jak dba o komfort swoich użytkowników. Czego możemy się jeszcze spodziewać po aplikacji mobilnej? Dostępność zakładów na żywo, możliwość obstawiania, szybkie płatności i Mach Tracker to wszystko w zasięgu ręki z pomocą własnego telefonu.

Strefa gracza w forbet


Forbet nie zapominając o obecnych użytkownikach oferuje również osobną sekcję ,,strefa gracza”. Co możemy w niej znaleźć ? W strefie gracza znajdziemy popularne wydarzenia sportowe, które obstawiając możemy otrzymać dodatkowy bonus.

Forbet – Pomoc


W przypadku problemu i dodatkowych pytań wszyscy gracze mogą liczyć na pomoc od bukmachera. By taką pomoc uzyskać mamy dwie możliwości. Na stronie dostępny jest poradnik dzięki któremu możemy sami znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytania. Jeżeli jednak nie znajdziemy informacji w sekcji ,,pomoc” bądź też stwarza nam to trud możemy napisać na chacie który znajdziemy na stronie w prawym dolnym roku. Po wpisaniu adresu email jak swojego imienia będziemy mieli bezpośrednie połączenie z osobą odpowiedzialna za wsparcie swoich klientów.

Podsumowanie bukmachera Forbet


Bukmacher spośród innych legalnych bukmacherów takich jak totolotek, sts czy lvbet wypada dość przeciętnie. U innych bukmacherów możemy znaleźć podobne sekcje, wydarzenia które możemy obstawić jak i czasami nawet lepsze kursy. Zdecydowanym plusem bukmachera forbet jest bardzo czytelna strona, która pozwala na sprawne poruszanie się na stronie internetowej. Dodatkowo bukmacher oferuje całkiem sporą ilość promocji jak i b:onusów (w tym na start).

legalebookmaker twitter

Autor: legalnibukmacherzywpolsce.pl

Opublikowano: 30.11.2020