Etoto kod promocyjny

Promocje w eToto

eToto to bukmacher działający w Polsce od 2011 roku. Nie jest to największa i najbardziej popularna firma, jednak warto jest mieć na oku ich rozwiązania promocyjne, bo czasami zdarzają się naprawę interesujące i korzystne dla graczy promocje.


Kwoty tych promocji na pewno okażą się satysfakcjonujące dla nowych graczy, ponieważ przy rejestracji jesteśmy w stanie dostać naprawdę wiele ciekawych bonusów o wysokich stawkach.
Wiele z dobrodziejstw promocji otrzymamy, jeśli podamy specjalny kod promocyjny, który jest dostępny na niektórych stronach o zakładach bukmacherskich.


Na przykład na stronie bukbonus.pl jesteś w stanie uzyskać wiele interesujących informacji na temat najnowszych i najlepszych promocji godnych uwagi, nie tylko z eToto, ale również od wielu innych różnorodnych bukmacherów, dlatego na pewno warto jest mieć pod okiem tę stronę internetową.


Co najlepszego da nam eToto?

Na pewno nietypową promocją jest tutaj bonus powitalny. Pozwala on wpłacić dosyć niewielkie pieniądze, a uzyskać naprawdę duże zwroty. Mowa tutaj oczywiście o ofercie powitalnej i pomnożeniu 200 procent do 100 złotych.
Jak więc widać, jesteśmy w stanie uzyskać spore środki, wpłacając niewielkie kwoty. Na początek na pewno jest to interesująca opcja dla graczy, którzy nie posiadają ogromnych kapitałów do gry. Zdecydowanie warto jest więc wykorzystać ten bonus z pomnożeniem 200%.


Ale to nie wszystko, ponieważ jeśli posiadasz większe pieniądze, możesz również w ramach pakietu bonusu powitalnego otrzymać do 900 złotych. Ta kwota to podwojenie depozytu, a więc całkiem przyzwoita kwota. Nie największa na polskim rynku, ale na pewno ciekawa, a biorąc pod uwagę inne promocje, na pewno warto jest spróbować zagrać właśnie w eToto.
Dodatkowe interesujące promocje to na przykład freebet do 20 złotych, całkowicie za darmo, który otrzymamy zaraz przy rejestracji.


Kolejny już bonus to dodatkowe 20 złotych, jeśli drugi depozyt będzie miał wartość minimum 40 pln. W ten sposób otrzymujemy kolejne pieniądze na freebet.
EToto pozwala nam więc uzbierać całkiem przyzwoitą sumkę na granie bez jakiegokolwiek problemu, jeśli wpłacimy dwa depozyty.

Mecze tenisa na eToto

Bukmacher przygotował fanom tenisa ciekawe promocje, które dotyczą turnieju Rolex Monte-Carlo Masters. Oferta pozwala nam uzyskać zwrot pieniędzy w przypadku, kiedy nie będziemy obstawiać z powodzeniem. W takim czarnym scenariuszu możemy uzyskać zwrot 25 procent do kwoty 100 złotych. Pieniądze otrzymamy jako środki bonusowe, dlatego warto jest się zdecydować na podobne rozwiązania, jeśli boimy się obstawiać, albo też chcemy sprawdzić się w innych dziedzinach, niż te najbardziej popularne.
Jednak należy koniecznie pamiętać o warunkach takiej promocji, ponieważ tylko wtedy stawianie zakładów ma sens, jeśli chcemy uzyskać zwrot.


Trzeba pamiętać przede wszystkim o tym, że brane są zakłady pojedyncze i wielokrotne postawione na Rolex Monte-Carlo Masters – promocja dotyczy wyłącznie tego turnieju.
Stawka minimalna, którą musimy postawić to 50 złotych, a mnimalny kurs zakładu to 1.02 – a więc stosunkowo niewiele.
Jeśli stawianie zakładów nam się nie powiedzie, trzeba będzie go później obracać – pojedynczy z kursem minimum 2.20 sześciokrotnie, a wielokrotny również kurs 2.20 ale wydarzenie musi mieć minimum 1.30.

Specjalne wydarzenia TOP 3

Bukmacher postanowił podkręcić nieco emocje przy różnorodnych zakładach, dlatego bardzo popularne wydarzenia często są brane do promocji TOP 3. Na czym ona polega?
Jest to dodatkowe zabezpieczenie w przypadku przegranej – jeśli nie trafisz odbierzesz darmowy zakład nawet za 50 złotych.
Każdego tygodnia są typowane trzy wydarzenia w świecie sportowym, na które czeka naprawdę wielu ludzi. Zazwyczaj są to mecze piłkarskie znanych drużyn np. w Lidze Mistrzów.


Żeby wziąć udział w takiej promocji musimy przede wszystkim zapisać się do niej przed postawieniem kuponu – jest to warunek konieczny, dlatego warto jest o tym pamiętać!
Dodatkowo trzeba będzie postawić kupon na wygraną lub remis 1×2 w wybranych spotkaniach o minimalnej stawce 100 złotych. Warto jest również pamiętać o tym, że mowa tutaj o zakładach Live, a więc osoby stawiające przed wydarzeniami niestety obejdą się smakiem.

Coś dla fanów niższych lig

Interesuje cię polska piłka nożna i jesteś sfrustrowany tym, że u innych bukmacherów nie znajdziesz ciekawych promocji na zakłady dotyczące rodzimego boiska? eToto może ci pomóc!
Promocja „Typuj Naszą” jest przeznaczona dla ludzi, którzy są zaciekawieni niższymi ligami. eToto przygotowało pomocje,w trakcje której stawiając zakład akumulowany jesteś w stanie zyskać freebet 50 złotych w przypadku niepowodzenia.


Tak jak i w innych promocjach tego bukmachera, trzeba pamiętać o tym, żeby przed danym wydarzeniem się zarejestrować.
Zakłady, które biorą udział w promocji, to wielokrotne przedmeczowe i live, za stawkę minimum 100 i mające kurs każdego wydarzenia na zakładzie na poziomie 1.02.
Trzeba też pamiętać o tym, że każde wydarzenie musi koniecznie dotyczyć polskiej ligi piłki nożnej.


Co z e-sportami?

E-sporty również mają tutaj swoją promocję, i tutaj również możemy zyskać zwroty do 50 procent stawki w kwocie 100 zł, jeśli nam szczęście nie dopisze.
Trzeba jak zwykle w eToto pamiętać o rejestracji, chociaż jeśli korzystaliśmy już z kilku promocji to na pewno wiemy, że jest to warunek konieczny przy większości promocji.
Dodatkowo warto jest skorzystać z promocji, jeśli stawiamy zakłady z minimalną stawką 50 zł. Minimalny kurs zakładu to 1.02, a przy wielokrotnych każde wydarzenie musi mieć również taki kurs.
Jeśli przegramy, w ciągu 20 minut bonus zostanie dodany do naszego konta.

Autor: legalnibukmacherzywpolsce.pl

Opublikowano: 30.12.2020