ETOTO Kod Bonusowy VIP

7.8

Oferta

8.5/10

Kursy bukmacherskie

7.2/10

Bonusy i promocje

7.8/10

Obsługa klienta i metody płatności

7.5/10

Mobile

8.2/10

Zalety

  • Mnóstwo zakładów
  • Duża ilość punktów stacjonarnych

Wady

  • Niskie kursy
  • Przeciętna oferta bonusów
  • Brak bonusu bez depozytu

Na samym początku tekstu chcielibyśmy podkreślić fakt, że aby skorzystać z VIP bonusów i promocji u bukmachera nie jest wymagany ETOTO kod bonusowy. Wystarczy rejestracja na stronie bukmachera za pośrednictwem naszego serwisu. Zanim opiszemy, szczegółowo wszystkie bonusy w etoto, trzeba podkreślić chyba najważniejszą rzecz, bez której nasza recenzja nie miała by najmniejszego sensu. Otóż etoto to legalny Polski bukmacher działający na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów 28 listopada 2014 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Sprawdźcie jak wygląda ETOTO VIP bonus powitalny.

1. ETOTO Oferta

Na stronie bukmachera typować możemy 32 rodzaje sportów, od piłki nożnej, siatkówki, tenisa, aż po unihokej czy surfing. Znajdziemy tu kursy na najważniejsze rozgrywki, ale i na wydarzenia niszowe. W etoto możemy typować mecze nawet 4 ligi polskiej w piłce nożnej z podziałem na poszczególne województwa. Oczywiście na tego typu rozgrywki „milionów” nie postawimy, bo bukmacher najzwyczajniej w świecie wprowadzi nam limit stawki. Jak wysoki. Tego nie jesteśmy w stanie opisać, ponieważ nałożony limit stawki, uzależniony jest od wydarzenia, oraz faktu, jak często dany gracz ogrywa bukmachera.

ETOTO zakłady bukmacherskie

Obstawiaj w ETOTO !

Co jeszcze możemy powiedzieć o ofercie zakładów sportowych w etoto? Z pewnością na minus działa brak możliwości typowania handicapów azjatyckich. Owszem, znajdziemy w ofercie handicapy europejskie, jednak nie zawsze jest to to, czego gracz szuka. Brak opcji zamknij zakład – to kolejna rzecz, na której wprowadzeniem bukmacher powinien się poważnie zastanowić. Brak możliwości typowania sportów wirtualnych, to kolejny minus, który trzeba zapisać po stronie e-toto. Również wartości kursów na zakłady pozostawiają dużo do życzenia…
Oprócz typowania zakładów online, marka etoto posiada kilkadziesiąt punktów stacjonarnych, rozsianych po całym kraju. W naziemnym punkcie etoto, zakłady obstawić możemy między innymi w Olkuszu, Płocku, Sochaczewie, Krakowie czy też Warszawie. To tylko kilka z wymienionych punktów naziemnych, jakie posiada marka toto.

W etoto znajdziemy zakładkę o nazwie „Zakłady Live”, dzięki której mamy możliwość typowania zdarzeń sportowych, aktualnie trwających. Kursy są tu aktualizowane naprawdę bardzo sprawnie i szybko. Niestety bukmacher nie oferuje swoim klientom transmisji na żywo, co należy uznać za spory mankament.

2. ETOTO Kursy bukmacherskie

Teraz kilka słów o kursach bukmacherskich. Same wartości kursów w ETOTO są niskie w porównaniu z konkurencją. Jeśli chodzi o zakłady na żywo, wartości kursów też pozostawiają dużo do życzenia…Podsumowując, kursy na pewno nie pomogą uzyskać dobrą pozycję w naszym rankingu legalnych polskich bukmacherów.

3. ETOTO Kod Bonusowy VIP – Bonus powitalny

Pierwszy z bonusów, dostępnych u bukmachera nosi nazwę KASOZWROT i jest to zakład bez ryzyka o wartości 100% do 100 złotych. Aby skorzystać z kasozwrotu należy obstawiać dowolny zakład z co najmniej trzema możliwymi wynikami (np. mecz piłki nożnej 1X2). W przypadku wygranej cała kwota powędruje na nasze konto gracza, natomiast w przypadku przegranej, otrzymamy zwrot za przegrany zakład do maksymalnie 100 złotych. Aby otrzymać zwrot stawki należy wysłać wiadomość na adres email pomoc@etoto.pl , w tytule wiadomości wpisując „KASOZWROT 100zł”, lub skontaktować się z etoto za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie www.etoto.pl.

Kolejna z promocji nosi nazwę TYSIAK CO TYDZIEŃ. Aby „załapać się” na nagrodę, należy obstawiać zakłady z minimum jednym mecze piłki nożnej na kuponie. Na najaktywniejszych typerów czekają bonusy od depozytu i freebety o wartości nawet 200 PLN. Za każdy postawiony przez gracza zakład, bukmacher nalicza punkty. Do promocji zaliczane są zakłady wielokrotne z co najmniej jednym typem dotyczącym piłki nożnej. Minimalna stawka na kuponie to 10 PLN. Kurs całego zakładu nie może być mniejszy, niż 1.50, natomiast maksymalna potencjalna wygrana wynosi 500 000 PLN. Tak więc dwudziestu graczy, którzy od piątku do czwartku zagrali za min. 100 zł, spełnili warunki regulaminu i zebrali najwięcej punktów otrzyma atrakcyjne nagrody! Co tydzień na najlepszych typerów czeka 1000 PLN do podziału. ETOTO kod bonusowy 2018 nie jest wymagany.

ETOTO również oferuje bonus powitalny w wysokości 2000zł (100% do 500zł na pierwszy depozyt, 50% do 500zł na drugi, 25% do 1000zł na trzeci).

Niestety etoto dla nowych graczy nie oferuje bonusu bez depozytu, co u najlepszych bukmacherów staje się ofertą standardową. Aby otrzymać darmowe środki na typowanie za samą rejestracje, zachęcamy do utworzenia konta gracza w Totolotku, Fortunie, oraz LVBET. Każda z wymienionych przez nas marek, oferuje darmową premię na start. Aby otrzymać bonus bez wpłaty, należy zarejestrować się przez nasz link i w niektórych przypadkach wpisać nasz kod bonusowy VIP przy rejestracji. Tak więc gorąco zachęcamy do przeczytania recenzji wspomnianych bukmacherów.Generalnie, trzeba przyznać, że oferta promocyjna na zakłady jaką oferuje e-toto do najatrakcyjniejszych nie należy. Wręcz przeciwnie, na tle konkurencji w tym aspekcie, etoto wypada naprawdę blado…

ETOTO kod bonusowy 2018

Sprawdż ETOTO kasozwrot !

4. Obsługa klienta i metody płatności

Konto gracza doładować możemy za pomocą opcji „Przelewy24”, czyli internetowego szybkiego przelewu bankowego. Wpłaty tą metodą nie trwają zazwyczaj dłużej niż 60 minut. Oczywiście wyjątki stanowić mogą dni wolne od pracy, wówczas przelew zostanie zaksięgowany od razu w pierwszy dzień „pracujący”. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 złoty. Natomiast wypłatę środków dokonać możemy bezpośrednio na konto bankowe. Wypłaty w etoto księgowane są do 24h. Po zaksięgowaniu czas oczekiwania na koncie bankowym zależy od procedur banku odbiorcy. Bukmacher nie pobiera żadnych dodatkowych opłat zarówno za wypłaty jak i wpłaty.

W razie jakichkolwiek pytań, możemy skorzystać z pomocy tak zwanego suportu. Do dyspozycji mamy tu czat – dostępny 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00 – 22:00, oraz adres mail pomoc@etoto.pl, na który kierować możemy nasze pytania. Na samym dole strony głównej znajduje się również zakładka FAQ, w której znajdziemy gotowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

5. ETOTO Mobile

Bukmacher daje również możliwość typowania zakładów za pośrednictwem urządzeń przenośnych, typu telefon, czy tablet. EToto nie posiada własnej aplikacji, stąd też obstawianie zakładów za pośrednictwem urządzeń mobilnych jest bardzo podobne do typowania w wersji desktopowej. Sama oferta zakładów na telefon praktycznie niczym nie różni się od tej na komputer.

6. ETOTO Opinia – Podsumowanie

Etoto to bukmacher, któremu wciąż wiele brakuje do tych najlepszych w naszym kraju. Oczywiście marka jest w stanie wyeliminować te kilka mankamentów, o których pisaliśmy w tekście. Z pewnością właściciele etoto powinni poważnie przemyśleć zmianę oferty bonusowej, na zdecydowanie wyższą + bonus bez depozytu. Kolejna rzecz do wdrożenia to oferta na sporty wirtualne. Mało atrakcyjne kursy na tle konkurencji to kolejna rzecz do poprawy. Oczywiście, jeżeli serwis wyeliminuje te kilka mankamentów, ma szanse stać się liczącą marką, wśród legalnych polskich bukmacherów. Póki co tak jeszcze nie jest i na tą chwilę nie zaliczylibyśmy etoto to Top 5. Totolotek, Fortuna, LVBet to na chwilę obecną bukmacherzy oferującym swoim graczom najlepsze oferty na zakłady. Zarówno pod kontem bonusów, jak i oferty kursowej, oraz ilości dostępnych wydarzeń do typowania. Jeśli jednak chcecie się zarejestrować w ETOTO, przypominamy że kod bonusowy ETOTO nie jest wymagany.