Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Każdy z was pewnie się kiedyś zastanawiał czy istnieje możliwość zagrania online w gry na pieniądze bez ryzykowania własnych środków? Odpowiedź brzmi: oczywiście! Zarówno zakłady bukmacherskie jak i różne kasyna online oferują bonusy bukmacherskie bez depozytu na start. W tym tekście skupiamy się jednak tylko i wyłącznie na bonusach bez depozytu u polskich legalnych bukmacherach. Właśnie możliwość darmowego obstawiania sprawia, że bonus bez depozytu to rodzaj promocji, który jest najbardziej poszukiwany wśród użytkowników portalów zakładów bukmacherskich. Sprawdźmy jaki jest najlepszy bonus bez depozytu na polskim rynku i co legalni bukmacherzy mają do zaoferowania.

JAK DZIAŁA BONUS BEZ DEPOZYTU?

Bonus bez depozytu to, najprościej mówiąc, prezent bukmachera z okazji rejestracji na jego serwis. Czym się bonus bez depozytu różni od normalnego bonusu który jest oferowany przez większość bukmacherów na rynku? Właśnie tym, że bonus bez depozytu nie wiąże się z zadnym ryzykiem. By odebrać taki rodzaj bonusu nie potrzebujemy dokonać wpłaty, więc gramy całkowicie za darmo.

JAK ODEBRAĆ BONUS BEZ DEPOZYTU?

Odbieranie bonusu bez depozytu jest bardzo proste. Najczęściej wystarczy wejść na stronę bukmachera, zarejestrować się i bonus jest wasz. Jeżeli chcecie skorzystać z ekskluzywnych bonusów (bonusy wyższe niż standardowe) wtedy musicie przejść do strony bukmachera przez nasz link i użyć jeden z naszych kodów promocyjnych.

JAKI BUKMACHER OFERUJE BONUS BEZ DEPOZYTU?

Obecnie na rynku polskim można znaleźć cztery oferty bez depozytu godne polecenia. Totolotek, LVBet, Fortuna i STS to polecani bukmacherzy którzy oprócz wysokich kursów i rozbudowanej oferty także nagradzają swoich graczy w postaci bonusów bez depozytu. Dalej w tekście opisujemy każdy z bonusów, więc będziecie w stanie zapoznać się ze wszystkimi szczegółami oferty.

TOTOLOTEK BONUS BEZ DEPOZYTU

Totolotek to jeden z najbardziej popularnych bukmacherów na rynku. Nie dziwi więc fakt, że nowy użytkownicy mogą liczyć na bonus bez depozytu na stronie Totolotka. Standardowo bonus wynosi 20 PLN, ale jeśli zarejestrujecie się przez nasz portal możecie odebrać lepszy, ekskluzywny bonus w wysokości 30 PLN. Sprawia to, że bonus powitalny bez depozytu Totolotka jest najlepszy na rynku. Nasz Totolotek kod promocyjny to JB720.

Warunki bonusu:

  • Za otwarcie konta w serwisie i po jego aktywacji, otrzymasz darmowy Freebet 30 zł do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie.
  • Kupon bonusowy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2,00.
  • Bonus należy obrócić trzykrotnie.

LVBET BONUS BEZ DEPOZYTU

Bukmacher LVBet ma najwyższy bonus powitalny na rynku. Rejestrując się na stronę bukmachera możecie otrzymać aż do 1500 PLN bonusu. Minusem oferty LVBet.pl jest brak bonusu bez depozytu. Postanowiliśmy to zmienić i ułatwić życie naszym użytkownikom, więc w współpracy z bukmacherem przygotowaliśmy dla was ekskluzywny LVBet bonus bez depozytu.
Jak otrzymać bonus? Zarejestruj konto w LVBET.pl za pośrednictwem naszego serwisu, prześlij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Bonus bez Depozytu i odbierz darmowy zakład o wartości 20 PLN.

FORTUNA BONUS BEZ DEPOZYTU

Fortuna zakłady bukmacherskie to bukmacher znany z dobrej oferty, wysokich kursów i solidnych (ale nie idealnych) bonusów. Bonus powitalny nie należy do najwyższych na rynku, aczkolwiek Fortuna bonus bez depozytu, jeśli zdecydujecie się na rejestrację przez nasz portal, jest całkiem dobry. Możecie odebrać aż 30 PLN! Darmowe 10 złotych dostajecie za wyrobienie punktów u bukmachera Fortuna + bonus ekskluzywny 20 PLN. Oferta z której warto skorzystać.

STS BONUS BEZ DEPOZYTU

Bukmacher STS przygotował bardzo dobry bonus bez depozytu na start. Wynosi on 25 PLN.

Jakie są warunki bonusu?

  • Zacznij grę w STS od FREEBETU 25 PLN. Wystarczy, że przy rejestracji w polu kod promocyjny wpiszesz frazę: pewne25, a po pozytywnej weryfikacji, konto bonusowe zostanie doładowane kwotą 25 PLN.
  • Bonus zostanie przyznany maksymalnie do 3 dni od założenia konta w STS i spełnienia warunków akcji.
  • W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 25 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Bonus bukmacherski bez depozytu

TO JAKI JEST NAJLEPSZY BONUS BEZ DEPOZYTU?

Można zauważyć, że oferta bonusów bez wpłaty jest bardzo podobna u wszystkich wymienionych bukmacherach. Różnicy są naprawdę minimalne. Choć wydaję się, że bonus od 30 PLN na pewno jest lepszy niż bonus od 25 PLN, zawsze warto dokładnie sprawdzić warunki obroty bonusu. Może się stać, że warunki obrotu się na tyle różnią, że oferta od 25 złotych dzięki nim wypada korzystniej niż oferta od 30 złotych. To jaki z bonusów wybrać? WSZYSTKIE. Zalecamy wam utworzenie konta na stronach wszystkich bukmacherów (Totolotek, LVBet, Fortuna, STS). Łącznie w takim razie dostaniecie aż 105 PLN bez depozytu.